Nasada kominowa

Nasada kominowa „Strażak” z wysokogatunkowej stali i łożyskiem zapewniającym jej długoletnie, i bezobsługowe działanie.Dostosowana do kształtu rury ceramicznej oraz łatwa w montażu.

Gotowy 1 m komina

Budowanie komina można znacznie przyspieszyć. przy okazji pominąć najtrudniejszy etap pracy. Zamawiając system kominowy z gotową podstawą wystarczy jedynie określić kierunek odpływu kondensatu i czyszczaka. Firma PLEWA proponuje takie rozwiązanie od lat – w Niemczech. U nas od niedawna. Różnica w...

Osłona deszczowa

Metalowa osłona komina chroniąca wnętrze przewodu kominowego przed działaniem strug deszczu bądź opadów śniegu.

Płyta przykrywająca

Włókno-cementowa płyta przykrywająca w czterech kolorach (czerwony, szary, brązowy, czarny) z kompletem śrub mocujących.

Ceramiczna osłona

Ceramiczne osłony wylotu komina dostępne są w nowej odsłonie kolorystycznej. Aby dopasować się do potrzeb Naszych klientów dostępne są warianty takie jak : CZARNY SZKLIWIONY CZERWONY MAT GRAFIT MAT

Szalunek tracony

Szalunek tracony do samodzielnego wykonania lub montażu betonowej płyty przykrywającej.

Płyty przykrywające

Betonowe płyty przykrywające dla systemów z kanałem wentylacyjnym jak i bez. Mają zastosowanie przy wykończeniu komina ponad dachem tzw. obudową lekką: tynkiem, blachą, łupkiem bądź płytką klinkierową powiększająca maksymalnie obrys komina o 3 cm. na stronę.

Króćce stalowe

Stalowe króćce do podłączeń kominka pod kątem 90° i 45° z trwale elastycznym uszczelnieniem

System mocowania

System mocowania komina w więźbie dachowej lub w stropie drewnianym.